Jak by se vám líbilo, užít si advent v radosti a nadšení z malých překvapení ukrytých v okénkách Švadlenčina adventního kalendáře?

Přitom se nemusíte obávat, že přiberete. "Dobrůtky" jsou virtuální, ukryté v okénkách na internetu v podobě video návodů, fotografii a textů. Zastavte se každý den na malou chvíli a vychutnej si svůj dárek v Švadlenčině adventním kalendáři. Načerpejte inspiraci na vánoční šití dárků, doplňků a dekorací pro sebe a své blízké.

Předvánoční čas bývá náročný. Znám to - uklízíme, pečeme, nakupujeme. Chceme, aby i letos byly Vánoce krásné, ale někdy to dá pěkně "zabrat". Najděte si chvilku pro sebe a hned vše půjde lépe, uvidíte.

U okének Švadlenčina adventního kalendáře se na chvíli zastavíte, "vypnete" hlavu a načerpáte energii a inspiraci.

V kalendáři najdete i projekty, které se hodí jako dárky. Není nad vlastnoručně ušitý dárek!

Švadlenčin adventní kalendář - 24 okének plných inspirace

Co je ukryto v okénkách kalendáře?

V 24 okénkách najdeš "virtuální dárek" v podobě video návodů, textů a fotografii na šití vánočních projektů, také tipy a další vánoční inspiraci.

Čím je Adventní kalendář výjimečný?

Adventní kalendář vydávám každý rok. Je to jediný Adventní kalendář pro švadlenky. Některé návody už můžete znát a připomenout si je, jiné si vyzkoušíte poprvé a zůstanou pouze pro švadlenky z Adventního kalendáře nebo je zveřejním později.

Konkrétní projekty ale zatím neprozradím, co by to potom bylo za překvapení?

Neznáme se?

Jmenuji se Renata Pekařová. Miluju šití. Na Vánoce oblékám naši domácnost do vánočního kabátku. Několik let jsem šila adventní kalendáře pro děti až mě napadlo, vytvořit adventní kalendář pro švadlenky, který bude plný "šicích" dobrot.

Přála bych si, aby vám přinesl stejnou radost, jako ten šitý dětem.

Jak to probíhá?

  • Po zaplacení vám na email odešlu přístupové údaje a pokyny , jak se přihlásíte do svého adventního kalendáře na webu kurzyonlineskolasiti.cz
  • Od 1. do 24. prosince se každý den otevře jedno okénko s překvapením. Stačí kliknout a vychutnat si připravený dárek. Pokud nemáte ten den čas, nevadí, obsah nezmizí, počká.
  • Nemusíte nikam spěchat, máte dostatek času, okýnka prozkoumat. Přístup vám zůstává do 30.9.2023

Kolik stojí?

Švadlenčin adventní kalendář stojí 990 KČ / 40 EUR.

Protože ráda rozdávám dárky...

Užijte si radost z otvírání adventních okýnek.

První okýnko se otevře za:

Garance spokojenosti

Chci vám udělat radost a ne vás "napálit".

Pokud Švadlenčin adventní kalendář nesplní vaše očekávání, požádejte do 14. prosince o vrácení platby.

Krásný advent.

Co o kalendářích z mé dílny říkají švadlenky?

Adventní kalendář byl super, věděla jsem hned, že investice do něj se vyplatí. Ale netušila jsem předem, že mnohonásobně předčí má očekávání. Moc obdivuji všechny výtvory.
Dana
Adventní kalendář mi dal opět spoustu inspirace, jak vyzdobit vánoční domov, ušila jsem hvězdičky, prostírání, ubrus, polštářky. Také Tvoje šicí postupy jsou pro mě hodně inspirativní. Očekávání splnil nadmíru, každý den jsem se mohla těšit na nové okénko jako malé dítě, to těšení před Vánoci bylo moc pěkné.
Kateřina
Celý nápad s adventním kalendářem je úžasný, připadala jsem si jako malá holka, která se každý den těší na nové okénko, co tam asi bude. Šití s Vámi mě baví.
Vendula

Užijte si klid a pohodu u šití vánočních projektů a dárků.

Můžete se těšit na nadílku vánočních projektů.

Foto je ilustrační, přece vám neprozradím tajemství okýnek ...

Potřebujete se na něco zeptat?

Pošlete mi zprávu skrze kontaktní formulář nebo na emali: Renata@renatapekarova.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů