1.LEKCE
TAŠKA NEJEN NA NÁKUP

V této lekci společně ušijeme základní, jednoduchou tašku bez podšívky.

Hurááá, teorii šití máte za sebou a jdeme se pustit do praxe!

Společně ušijeme základní, jednoduchou tašku bez podšívka.

Taška je skvělá na šicí začátky. Procvičíte si na ní rovné šití, které je základem šití vůbec.

Ukážu vám, jak snadno vyrobíte nakládanou kapsu.

Naučíte se:

  • Rovné šití;
  • Oboustranné švy - je to jedna z variant, jak začistit švy;
  • Ušít uši;
  • Jednoduchou nakládanou kapsu.

Připravte si:

  • Dva obdélníky látky 55 x 50 cm na tašku.
  • Dva pruhy látky 12 x 60 cm na ucho tašky.
  • Dva pruhy dlouhé 52 cm široké 20 cm na kapsičku.
  • Můžete všít tenkou gumu dlouhou asi 22 cm (nemusíte).

Nákupní seznam pro 1.modul

Postup šití - VIDEONÁVOD

Šijte pro radost

Vím, že u kvalitních kurzů šití, které běžně stojí i několik tisíc korun za den, může být pro mnohé z vás velkou překážkou právě vysoká cena. Proto jsem vytvořila tento jedinečný online kurz s jedním přáním - aby každá žena měla tu možnost se šít naučit z pohodlí domova.

Těším se na vás v online kurzu. Začínáme společně v pondělí 10.1.2022

Švadlenkám začátečnicím bych kurz určitě doporučila. Je perfektní dívat se pod ruce "Paní Švadlenky". Nakukovat pod pokličku, jak vzniká něco nového a lákavého. Je fajn nemuset sám objevovat již objevené. Je super, že se někdo podělí o své vědomosti, zkušenosti a hlavně fígle a vychytávky. Je prima, že si můžu vše přehrát, vrátit se k něčemu a podívat se znovu na "obtížnější" pasáže.
Míša
Šíji asi pět let. Tento kurz mi dal hodně, naučila jsem se spoustu nových věci, já jsem se učila šít sama a díky tomu kurzu už vím jak správně na to. Určitě bych ho doporučila všem švadlenkám, co začínají šít samy, jako já. Začátečníkům i pokročilým, je tak skvěle propracovaný, že to zvládne každý.
Karin
Tento kurs mě naučil, že šití není jen o oblečení. Pomohl mi vytvořit krásné a užitečné věci.A hlavně poradil, jak na to.Se spoustou věci které teď zvládám, jsem se dřív dost trápila. A to už je pryč.Tešim se na každý nový projekt Kurz určitě doporučuji všem švadlenkam. Proč?Protože je skvělý. Renatka vše ukáže a srozumitelně vysvětlí. Její videa nemají chybu a můžu říct že díky jejímu kurzu a přístupu jsem znovu objevila krásu šití a opravdu šiju s láskou.
Vera

OBJEDNÁVKA Online kurzu Škola Šití 

Také se tak těšíte na to, až si vyzkoušíte ušít všechny ty krásné projekty? Ještě předtím než kurz začne, je tu POSLEDNÍ formalita. K přihlášení do kurzu prosím vyplňte Objednávkový formulář níže.

Platbu můžete volik v KČ nebo EUR.

Online kurz Škola šití kupujete za milou cenu 2900,- Kč / 116 EUR + DPH