Mějte originální a neobyčejné šité výrobky.

Získejte svobodu v tvoření s technikou šití aplikací!

Online kurz šití, který vás naučí zdobit vaše výrobky jedinečnými a atraktivními aplikacemi. Výsledkem je tvorba originálních a neobyčejných projektů, které odrážejí vaši osobnost a kreativitu. Toto je šance stát se nezávislou a svobodnou tvůrkyní, daleko od obyčejného a nudného.

Znáte ten pocit, kdy se snažíte najít dokonalý motiv pro svůj šitý projekt, ale všechno, co najdete, je obyčejné a nudné? Nebo jste se někdy cítily omezeny tím, co můžete vytvořit, protože neumíte šít aplikace? 

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měly svobodu tvořit jakýkoliv motiv, který si přejete, přímo na svých výrobcích.

Žádné hledání, žádné kompromisy. Jen vy a vaše kreativita. A co kdybych vám řekla, že to je možné a že je to snazší, než si myslíte? Přestaňte snít o dokonalém motivu a začněte ho šít! V mém online kurzu šití Aplikace vás naučím techniku šití aplikací, která vás osvobodí a umožní vám tvořit výrobky, které jsou skutečně vaše. A nejlepší na tom? Nejste v tom sami. Budu s vámi na každém kroku cesty, abych se ujistil, že dosáhnete výsledků, po kterých toužíte. Tak co na to říkáte, dáte tomu šanci?

Dobrý večer Renato, děkuji za kurz šití aplikací. Moc se mi líbil. Postup máte přehledně popsaný i s obrázky. Videa jsem si pouštěla několikrát, abych pochopila, jak aplikace obšívat. Látky jsem si už nakoupila a příští týden budu mít i patky. Zatím zkouším se základní patkou obšívat menší srdíčka a kolečka. Chystám se ušít tři malé polštářky s aplikací pro vnučky mé sestry. Až budou hotové, pošlu Vám je na ukázku. Stanislava
Dobrý den Reni, první lekce Šití aplikace byla skvělá, dávám za jedna s hvězdičkou a máte můj obdiv, jak jste to všechno krásně napsala a natočila…. je to profi ale zároveň milé a srozumitelné. Aplikace našívám na oblečení dceři, ale tak nějak pocitově a na první pohled celkem hezky, ale tady v kurzu je vidět ta letitá zkušenost a propracovanost….jak na to… skvělé jsou i rady s různými šířkami stehů, odstíny barev i šablonky… Těším se na další lekce a děkuji moc…. Iveta P.
Dobrý den, kurz byl určitě skvělý a poučný. Určitě ho využiji v dalším svém tvoření. Jak došiji další bločky, vložím také na facebook. Zdraví Martina

Když nevíte, jak na to, vypadá to složitěji, než to ve skutečnosti je.

 • Zkoušely jste šít aplikace, ale vždycky se to nějak pokazilo.
 • Nevěděly jste jak postupovat, který kousek přišít jako první, který jako další.
 • Látky se vám krčily a celé to nevypadalo hezky.
 • Cítili jste se, jako byste byli v nějaké slepé uličce, protože vaše výtvory nikdy nevypadaly tak, jak jste si představovaly.
 • Měly jste pocit, že tomu stále něco chybí, ať se snažíte sebevíc.
 • Nezdar vás odradil od dalšího šití aplikací. Nebo jste neměly ani odvahu to vyzkoušet? 

Vím, jaké to je. Nejste v tom samy. Trvalo mi několik let, než jsem vyladila postup tvoření aplikací, aby byl snadný a rychlý, přitom výsledné aplikace vypadaly dobře. Nemusela jsem se stydět jimi ozdobit malé projekty, polštáře, ale i deky.

Tvoření aplikací je zábavné a snadné. Stačí jen vědět, jak na to. Ráda vám to ukážu.

V online kurzu Šití Aplikace se naučíte:

Naučíte se naplánovat aplikaci. Získáte informace, jak si vytvořit předlohu. V kurzu na vás čeká moje autorská sada originálních předloh.
Získáte přehled o pomůckách, vhodné šicí patce a materiálech, s kterými vám tvoření půjde hezky od ruky.
Najdete snadný způsob, jak tvořit aplikace. Stačí znát pár základních informací.
Získáte konkrétní návody na šití, díky kterým se naučíte šít samostatně.
Pochopíte, jak na to, abyste mohly šít své vlastní projekty a nebyly závislé pouze na šití podle návodů.

Jak to celé funguje:

 • Začínáme šít společně 29. 4. 2024. V pondělí ráno na váš email zašlu přístupové údaje do kurzu a návod, jak do něj vstoupit a jak se v něm orientovat. Nemusíte mít strach, že se někde ztratíte.
 • Po dobu 11 dnů se pro vás každý den otevře lekce s novými informacemi. Díky tomu, se budete učit postupně a nemusíte se obávat zahlcení informacemi.
 • V prvních 7 dnech se naučíte základy tvoření aplikace. Předám vám své know-how.
 • Praktické kroky budete trénovat na konkrétních aplikacích ptáčků a srdíček. Díky praktickému tréninku se postup rychle naučíte a pochopíte.
 • V 8 lekci se naučíte podle vlastních šablonek tvořit aplikace písmen. 
 • od 9 lekce se seznámíte s dalšími možnostmi tvoření aplikace. Abyste si vybrala ten NEJ způsob pro vás. Postupy cvičíte v konkrétních krocích na aplikacích domečků.
 • Do kurzu vstupujete a studujete v době a čase, který se hodí vám. Šijete svým vlastním tempem. Pokud nemůžete šít teď, nevadí, vrátíte se, až budete mít čas. V kurzu máte šít pro radost, ne pro stres. Šijte, až na to bude ta správná chvíle. Kurz na vás počká
 • po 11 dnech se vám otevře celý kurz včetně bonusů. Přístup do kurzu vám zůstává napořád včetně aktualizací. Šijte, přicházejte a odcházejte jak potřebujete.

Informace jsou zpracovány:

 • v textech
 • doplněné fotografiemi
 • postupy šití uvidíte ve video návodu 

 Představuji vám jedinečný 11denní online kurz Šití aplikace.

Cena online kurzu s přístupem napořád je 1030 Kč nebo 41 EUR

Teď k online kurzu získáte navíc:

 • Společné šití s ostatními švadlenkami z Akademie šití.
 • Přístup do facebookové skupiny, kde spolu s ostatními můžete sdílet své šití z kurzu.
 • Moji podporu po dobu průběhu kurzu.
 • Ebook Hravé šití polštářů v hodnotě 490 Kč ve kterém najdete foto návody na šití polštářků ozdobených aplikací.

 

Začínáme tvořit společně 29. 4. 2024, ale klidně můžete "naskočit" do rozjetého kurzu.

Ale co vlastně tenhle kurz znamená pro vás? Jste na prahu dobrodružství. Ponořte se do světa tvořivosti, kde se vaše ruce a mysl spojí a vytvoří něco krásného. Objasní se vám techniky šití, kterým jste nerozuměly a vy se v ní můžete stát mistriní.
Začátek je vždycky ten nejtěžší, že? Proto vás zvu do světa, kde šití není jen rutina, ale zábava. Kde se smějeme nad chybami a učíme se z nich. Tak co na to říkáte? Jste připraveny začít?

Dobře, tak už víte, co všechno vám náš kurz nabízí, jak se s ním můžete posunout dál a jaké fantastické výtvory můžete vytvořit. Ale co když to nebude fungovat tak, jak si představujete? Co když budete mít pocit, že to prostě není pro vás? Rozumím vašim obavám. Nikdo nechce utrácet peníze za něco, co mu nepřinese očekávaný užitek. Proto vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz. Ano, správně jste slyšely. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s online kurzem spokojené, stačí mi napsat e-mail Renata@renatapekarova.cz. Bez zbytečných otázek vám vrátím vaše peníze. 

Kurz pro vás vytvořila:

Renata Pekařová

Lektorka šití online podnikatelka. učím na internetu šít pomocí video návodů a online kurzů.

Šití a tvoření aplikací se věnuji mnoho let. Tato šicí technika patří mezi mé nejoblíbenější. Díky aplikaci jsem "ozdobila" desítky polštářků, dek a dalších projektů. Protože aplikací můžete zdobit téměř cokoliv. Během let, kdy se šití aplikace věnuji, jsem nasbírala mnoho zkušeností a vychytávek, které vás ráda naučím.

Doporučení švadlenek, které už kurzem prošly:

Ahoj Reni, díky moc za kurz. Aplikace jsme sice již našívaly na víkendovém kurzu v říjnu, ale moc mě nadchl tento tvůj projekt, tak jsem si řekla, že do toho jdu s tebou. Držím palce, ať jsou švadlenky nadšené. Jdu vybírat látky. Lucka
Dobrý den, kurz byl bezvadný, mám ušité všechny bločky, teď se jdu vrhnout na ptačí rodinku. Chci ušít deku dětskou a dát ji dceřině kamarádce, která má miminko. Já mám vnoučky už větší a tak je to samé auto a rak podobně. Děkuji, vzala jsem si z kurzu dost ponaučení a rozhodně mi to jde líp než před tím. Baue

Toužíte umět tvořit aplikace?

Potom neváhejte, nečekejte na až někdy, protože to nemusí být nikdy. Vždyť to dobře znáte.

Právě teď máte jedinečnou možnost naučit se šít aplikace jednoduše krok za krokem.

 • Klikněte na tlačítko
 • Vyplňte objednávku.
 • Můžete si objednat balíček Start pro aplikace.
 • Přístup do kurzu vám zůstává napořád.

Kurz běží 11 dnů a přístup vám zůstává napořád.

Čeká na vás:

 • Společné šití s ostatními švadlenkami z Akademie šití.
 • Přístup do facebookové skupiny, kde spolu s ostatními můžete sdílet své šití z kurzu.
 • Moji podporu po dobu průběhu kurzu.
 • Ebook Hravé šití polštářů v hodnotě 490 Kč ve kterém najdete foto návody na šití polštářků ozdobených aplikací.

 

Potřebujete se na něco zeptat?

Pošlete mi zprávu skrze kontaktní formulář nebo na emali: Renata@renatapekarova.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů