Vytvořte svůj vlastní vánoční zázrak.

Ušijte úžasné dárky a dekorace s nádechem vánočního kouzla a zapomeňte na stres a shon. Staňte se královnou Vánoc a objevte tajemství harmonických a pohodových svátků. 

Vánoční šití je jednodušší, než si myslíte.

Znáte ten pocit, když vstoupíte do místnosti plné vánočních dekorací a cítíte tu zvláštní atmosféru svátků klidu a pohody? Chtěli byste umět tuhle atmosféru vytvořit svýma rukama, ale nevíte jak na to? 

Jste na správném místě, protože Vám mohu pomoci tento sen splnit. Mám pro Vás připravený online kurz "Kouzlo vánočního šití", který Vás provede celým procesem od výběru materiálu, přes stříhání až po šití.

Tento kurz je jiný než všechny ostatní, protože se nezaměřuje jen na technické detaily šití, ale také Vám ukáže, jak můžete využít své kreativity k vytvoření jedinečných a osobitých vánočních dekorací a dárků. Neztrácejte čas procházením internetu a hledáním návodů, které Vás nevedou vysněnému výsledkům.

Připojte se k nám a zažijte radost ze šití v pohodlí svého domova. Nechte svou kreativitu volně proudit, vytvořte si vlastní vánoční tradici a začněte šít ještě dnes!

 • Zkoušeli jste najít inspiraci na internetu, ale buď tam bylo příliš mnoho nápadů, a vy jste se ztratili, nebo jste nenašli nic, co by odpovídalo vašemu vkusu a představě. Cítili jste se ztraceni v moři možností?
 • Máte strach, že vaše výrobky nebudou vypadat tak, jak si představujete. Bojíte se, že i přes veškerou snahu a čas, který do toho vložíte, výsledek nebude stát za to?
 • Nemáte inspiraci na šití vánočních projektů, hledáním na internetu marníte čas, který chcete raději věnovat tvoření?
 • Věnovali jste celé odpoledne vytváření toho "perfektního" dárku, jen abyste ho na poslední chvíli schovali do šuplíku, protože jste se ho styděli někomu ukázat?
 • Máte pocit, že výroba vlastních dekorací a dárků je časově náročná a že na to nemáte dostatek času, protože je to složité?

Jaké by to bylo, kdyby jste měli dostatek inspirace na výrobu jedinečných dárků a dekorací. K tomu vyzkoušené, podrobné postupy šití, díky kterým ušetříte spoustu času?

Online kurz plný vánoční šicí inspirace.

Je to jako vaše vlastní malá vánoční dílna přímo ve vašem domě, kde získáte přístup k bohatému zdroji nápadů a postupů, které vás provedou procesem vytváření jedinečných vánočních dárků a dekorací.

Ať už jste začátečník nebo zkušená švadlenka, tento kurz vás vtáhne do světa kreativity a magie vánočních svátků.

Výhody tohoto online kurzu jsou nespočetné:

 • Malé i velké projekty, které si můžete vybrat podle svého vkusu a dovedností
 • Podrobné video návody, které vás provedou každým krokem
 • Pracovní listy a střihové přílohy, které si můžete vytisknout a používat kdykoli budete potřebovat
 • Široká škála návodů na výrobu dekorací a dárků pro děti i dospělé
 • Bonusové návody, které vám pomohou vytvořit ještě více jedinečných vánočních kousků.

Tak co říkáte, jste připraveni vstoupit do světa kreativity a radosti z vlastnoručně vytvořených vánočních dárků a dekorací?

Představuji vám online kurz plný vánoční šicí inspirace s dvěma moduly.

Online kurz je plný překvapení! Od malých dorbností pro radost až po velké šicí výzvy. Ale nebojte se, i když jste začátečník, video návody s podrobnými pracovními listy a střihovými přílohami vám pomohou zvládnout každou výzvu.

A pokud si nejste jisti, který modul si vybrat, pořiďte si oba a užijte si šití v oblíbených barvách.

Budete šít adventní kalendáře, polštáře, patchworkové vzory, ubrusy, ozdoby a mnohem více. Ať už chcete udělat radost svým dětem, partnerovi nebo kamarádkám, najdete tu návod, který vás bude bavit a výsledek potěší obdarované. 

Kromě návodů na jednotlivé projekty dostanete i inspiraci na šití dárků pro celou rodinu, ozdoby na vánoční stromeček a praktické projekty do domácnosti, díky kterým si ve svém domě vytvoříte kouzelnou vánoční atmosféru.

Jaké by to bylo, kdyby vám ničím nerušený tvůrčí proces přinášel radost a uspokojení,  kdyby vám vánoční šití přinášelo nejen radost, ale také uznání a obdiv vašich blízkých.

To vše a ještě více můžete získat. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do šití a tvoření!

Kurzem vás provede Renata Pekařová

Lektorka šití a online podnikatelka. Učím šití na internetu pomocí video návodů a online kurzů. Vše jsem si vyzkoušela ve své šicí dílně. Vám už předávám "vymazlené" postupy šití. Zakládají se na mé mnohaleté praxi. Miluju šití a to vánoční si velmi užívám. 

Mám pocit, že když obleču naši domácnost do vánočních látek, teprve potom přijde to kouzlo Vánoc, které přináší klid a pohodu.

Vánoce mě každoročně inspirují k šití nových projektů. 

Vánoční šití

24 + 6 vánočních návodů

Získáte postupy šití na: Adventní kalendář se sněhuláky, polštáře, vánoční patchworkové vzory, ubrusy, prostírání, ozdoby, pytlíčky i taštičky, župan, nákrčník, dekorace, dárky pro děti i dospělé.

Vánoční bonus

5 + 2 vánočních návodů

Získáte postup šití na: Adventní kalendář, Prostírání, Polštář s patchworkovým vzorem, Ubrus běhoun, Vánoční oblek na židli, Zlatou rybku, kosmetickou taštičku.

 Tento online kurz je zkrátka zimní zázrak na dosah ruky. Jistě vás zajímá, kolik stojí. Vyberte si variantu, která se vám nejvíc líbí.

Online kurz: Vánoční šití
2496 Kč
nebo 99 EUR
24 + 6 vánočních projektů. Bohatá inspirace s podrobnými video návody a pracovními listy na šití dekorací, doplňků a dárků.
Navíc: Vánoční bonus
969 Kč
nebo 39 EUR
5 + 2 vánočních projektů. Pro ty z vás, které na sobě nešetří a vždy chtějí víc.

Vstup otvírám jednou ročně a to je právě teď. 24.12.2023 jej na rok schovám do šuplíku.

Štědrý den je tu už za:

Stačí když dole na této stránce do objednávkového formuláře zadáte  slevový kód: VÁNOCE2023

Slevu můžete uplatnit do 24.12.2023

Ještě váháte?

 • Co když to pro vás nebude to pravé?
 • Co když to nebude tak snadné, jak jsem slíbila?
 • Co když rozhodně nebudete chtít ztratit peníze?

To všechno chápu a mám pro vás řešení. Má pro vás záruku, která by mohla rozbít ledovou horu vašich pochyb.

To všechno chápu a mám pro vás řešení. Má pro vás záruku, která by mohla rozbít ledovou horu vašich pochyb. Pokud se vám online kurz "Kouzelné vánoční šití" nebude líbit, nebo nesplní vaše očekávání, můžete požádat do 14 dnů o vrácení peněz.

Proces je jednoduchý - napište mi a já vám peníze vrátím. Nechci vás 'napálit', chci vám udělat radost. A co se týče důkazů o to, že opravdu funguje? Stačí se podívat na recenze spokojených zákazníků, kteří si tento kurz oblíbili. Jejich slova mluví za vše. 

Tak co říkáte? Jste připraveni vzít šití do svých rukou a zazářit tuto vánoční sezonu? To mám radost, přidejte se k nám. 

 

Jak to funguje:

 • Vyberte si celý kurz Kouzlo vánočního šití nebo jen moduly o které máte zájem: Vánoční šití nebo Vánoční bonus. Vyplňte a odešlete objednávku.
 • Po zaplacení vám na email odešlu přístup do členské sekce na webu kurzyonlineskolasiti.cz
 • Máte ihned otevřený přístup ke všem projektům. Šijete jak se vám to hodí. Obsah je nahraný v členské sekci.
 • Na šití vánočních projektů máte dostatek času. Přístup vám zůstává.

Co o vánočním šití říkají švadlenky?

Vánoční šití je super, věděla jsem hned, že investice do něj se vyplatí. Ale netušila jsem předem, že mnohonásobně předčí má očekávání. Moc obdivuji všechny výtvory. I já jsem trochu šila. Také jsem se zamilovala do "domečků" - k čaji jsem přidávala i malou čokoládičku.
Dana
Dal mi opět spoustu inspirace, jak vyzdobit vánoční domov, ušila jsem hvězdičky, prostírání, ubrus, polštářky a ještě se chystám na ovečky, ty jsou nejen vánoční 🙂 Také Tvoje šicí postupy jsou pro mě hodně inspirativní. Očekávání splnil nadmíru.
Kateřina

Máte možnost šít samostatně a snažit se tvořit vánoční dekorace a dárky stylem pokus-omyl. To je zcela v pořádku a já vám držím palce. Tento styl funguje, také ho blízce znám, ale je to dlouhodobý proces k vysněnému výsledku.

Znám zkratku, online kurz "Kouzlo Vánočního šití" a užijte si přípravu na vánoční svátky v šicím klidu, bez pokusů a omylů a bez stresu.

Rozhodnutí je na vás. Jen ještě pořipomenu, že pokud se rozhodnete pro online kurz, získáte okamžitý přístup ke 29 + 8 vánočním projektům, kterými vás provedou krok za krokem procesem šití vánočních dekorací a dárků.

Nebudete muset trávit hodiny hledáním nápadů na internetu nebo v knihách. Vše, co budete potřebovat, najdete na jednom místě.

Vstup do tohoto online kurzu otvírám jednou ročně a to je právě teď. Potom jej zase na rok schovám do šuplíku.

A pokud byste z nějakého důvodu nebyli s kurzem spokojeni, stále je zde 14denní záruka vrácení peněz. Takže  nic neriskujete. 

Přeji vám radost z vánočního šití.

Potřebujete se na něco zeptat?

Pošlete mi zprávu skrze kontaktní formulář nebo na emali: Renata@renatapekarova.cz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů