Eva Bartáková doporučuje:

Online kurz Škola šití

 

Chybí vám v šatníku vhodný doplněk nebo oblečení?

Ušijte si ho ...

Že nevíte, jak na to? Ráda vás to naučím.

Získejte VÍC než "JEN" základy šití.

Kurz šití je jedinečný svým obsahem.

Získejte pevné základy šití zpracovány tak, že vás to bude bavit a ani si nevšimnete, že se učíte.

Díky kurzu dokážete ušít doplňky ke svému šatníku a kvalitní základy šití můžete použít i u šití oblečení.

 

 

Představte si, že máte oblíbenou sukni a k ní si ušijete kabelku, peněženku a nákupní tašku. Pokud se už jednou naučíte šít, můžete si doplňky ušít ke každé své sukni nebo kalhotám!

V kurzu se naučíte triky a vychytávky díky kterým bude zářit nejen váš šatník.

Navíc si tvořením odpočinete od každodenních starostí a povinností.

 

Jak kurz probíhá:

 • Vyplňte objednávku a zaplaťte kurz.
 • Po zaplacení vám na email zašlu přístup do členské sekce (online kurzu).
 • Po přihlášení se můžete ihned pustit do studování prvního týdne.
 • Aby se vám šilo co nejlépe, informace z kurzu se vám budou otvírat postupně po dobu 8-mi týdnů.
  Každý týden se pro vás otevře jeden modul s třemi praktickými lekcemi/ třemi šicími projekty. Projekty jsou postaveny tak, aby vás šití bavilo a díky tomu se budete učit, aniž byste si toho všimly :).
 • Každá lekce je zpracovaná jako samostatný projekt.
  Získáte informace k projektu, který budeme šít. Jsou vám k dispozici nákupní seznamy a pracovní listy. Všechny postupy šití jsem natočila jako video návody.
 • Projekty jsou naplánovány tak, aby se jejich obtížnost postupně zvyšovala. Spolu s obtížností kurzu porostou vaše šicí dovednosti.
  Díky tomu můžete z kurzu čerpat maximum informací. Obsah kurzu posune začínající i pokročilé švadlenky.
 • Otevření lekce vám připomenu emailem každé pondělí.
 • Otevřené lekce jsou vám k dispozici v celém rozsahu, bez omezení, NAPOŘÁD!
Tak já bych tu informaci rozhodně dál nešířila. Jako, proč taky? Proč se má dozvědět každý, kdo chce umět šít, že - Je to úplně něco úžasného - Je to přehledné, srozumitelné, jasné - Je to vzhledem k těm projektům a informacím za perfektní cenu - Je s vámi v těch strastiplných chvílích, například při všívání zipu někdo, kdo vám skoro čte myšlenky a přesně ví, s čím v tu chvíli potřebujete poradit - Je v tom s vámi celá armáda stejně „postižených“ spolužaček - Je možné se ptát na cokoli, svými výtvory se pochlubit A já už nevím, co vlastně všechno je fajn. Vím ale přesně, že můžete udělat jedinou chybu – neudělat první krok.✂️
Laďka

Jaká bude vaše investice?

Dočetla jste až sem, tak to vám určitě vrtá v hlavě, kolik za kurz chci. Zúročila jsem v něm 25 let praxe v šití. Prozradím vám své vychytávky a odzkoušené postupy šití. 

 

Získáte:

 • 21 video návodů k šití konkrétních projektů.
 • Informace o materiálech a pomůckách, které jsou k nezaplacení.
 • Dárky a bonusy.
 • 8 týdnů mojí péče.
 • Uzavřenou podpůrnou facebookovou skupinu.

 

Stojí vám investovat do sebe a "poctivých" šicích základů asi 66,- Kč / 2,65 EUR denně? 

Cena Online kurzu Škola šití je 3700,- Kč

nebo 148,- EUR.

Dárek pro členky online kurzu Evy Bartákové.

Vstupte do online kurzu TEĎ

a zaplatíte o 500,- Kč méně.

 

Kurz je bezvadný po všech stránkách, strašně moc vás naučí, určitě DOPORUČUJI!!! Je za výbornou cenu a skvělou formou...fakt neváhejte!🙂
Pavlína
I já můžu jen vřele doporučit. Do školy se vracím když si nemůžu vzpomenout, jak to ta Renatka radila😁 a je super, že je přístup k lekci trvalý. Určitě mě posunul dál a rodina jen zírá, co všechno zvládám. Renatko děkuji a už se moc těším na střední školu ❤
Věra

Ke kurzu dostanete tyto milé BONUSY:

Lexikon šití

Tak jako potřebuje správná čarodějka k čarování lexikon kouzel, tak potřebuje správná švadlenka k šití lexikon šití. Druhý online kurz získáte zdarma. Najdete v něm videa se základními informacemi o šití.

Bonusy

Některé lekce obsahují videa navíc. Projekt jsem rozšířila.

Uzavřená skupina na Facebooku

Vstupem do kurzu získáváme možnost vstoupit do uzavřené podpůrné skupiny na facebooku. Cílem této skupiny je vzájemně se podpořit, inspirovat a motivovat.

Moje podpora

Není vám něco jasné, špatně jste to pochopily? Během těchto sedmi týdnů jsem vám plně k dispozici. Pište mi na email nebo do uzavřené facebookové skupiny.

Co o kurzu říkají švadlenky?

Online kurz šití mohu jen doporučit,vše je srozumitelné,bezvadně promyšlené od jednodušších výrobku až po složitější. Novým švadlenkám kurz určitě doporučuji,protože je to rozhodně posune dál,ukáže jim spoustu fíglu a vychytávek a přinese mnoho radosti z ušitých výrobků. Paní lektorka Renata Pekařová je skvělá a moc mě s ni šití STÁLE baví. Musím zmínit i skvělou facebookovou skupinu, která je pro mne velkou inspiraci a hnacím motorem.
Iva
Kurz mi dal opravdu hodně a neskutečně mě posunul. Doporučila jsem ho už pár lidem co projevili zájem o šití. K videím se vracím pořád.
Magda
Kurz je prostě super. Jsem úplný začátečník, ale podle Renatčiných videí zvládnu ušít spoustu věcí, ani tomu stále nemůžu uvěřit, že to jde. Šití se pro mě stalo radostí a relaxem. Škoda jen, že je tak málo času, jinak bych šila furt :)
Markéta

Pro koho je kurz určený?

Kurz je pro vás začínající i pokročilé švadlenky v každém věku. Pro ty, které láká umět ušít doplňky ke svému oblečení. Kabelky, peněženky, tašky a taštičky, diáře ... prostě vše na co si jen vzpomenete.

Po ukončení kurzu budete vědět, jak na to!

Vyzkoušejte a neriskujte

Sama na sobě jsem si vyzkoušela, že online kurzy fungují skvěle. Zároveň jsem si jistá kvalitou obsahu kurzu. Proto vám dávám 14 denní garance vrácení vrácení platby.

Když do 14 dnů od zahájení kurzu zjistíte, že kurz vám nepřináší žádné nové informace nebo, že vám online studium nevyhovuje, napište mi a já vám bez vytáček vrátím celou platbu.

Chcete se na cokoliv ke kurzu zeptat?

 

 

Potom neváhejte a napište mi email na adresu Renata@renatapekarova.cz

Odpovím vám co nejdřív.