PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Vyzkoušejte si, jak kurz funguje a porozhlédněte se uvnitř.

Standardní cena online kurzu: 3700 Kč / 148 EUR

Dnes 1. lekce ZDARMA

Jedinečný online kurz Škola šití pro začínající i pokročilé švadlenky pod vedením lektorky Renaty Pekařové

  • Naučte se více než jen poctivé základy šití a začněte šít samostatně.
  • Ušijte si vše, o čem jste kdy snila.
  • Za 8 týdnů už nebudete začátečník.

Do online Školy šití vstupují ženy po celé České a Slovenské republice

Vzkazy švadlenek, které už kurzem prošly

Šiju asi rok,ale dřív to byly spis takové nepodařené “pokusy”o šití. Díky kurzu jsem objevila kouzlo šití. Ráda bych poděkovala úžasné,nejlepší lektorce šiti na světě Renatce, která nám krok po kroku ukazovala, jak správně se naučit šít. Podle jejího videa jsem si například ušila krásnou kabelku “mašlovku”a mám z ni neuvěřitelnou radost. Na šicím stroji jsem se stala doslova závislá!  Kurz určitě všem vřele doporučuji, jedním slovem byl SUPR a těším se na další projekty s Renatkou. Podpora i atmosféra ve FB skupině byla úžasná. Za všechno moc díky. 
Iva
Šíji asi pět let. Tento kurz mi dal hodně, naučila jsem se spoustu nových věci, já jsem se učila šít sama a díky tomu kurzu už vím jak správně na to. Určitě bych tento kurz doporučila všem švadlenkam co začínali šít sami jako já. Začátečníkům i pokročilým, myslím že tento kurz je tak skvěle propracovaný, že to zvládne každý.
Karin
Člověk pochopí základy a naučí se je dělat profesionálně. Je to uceleny systém a ušetří čas, než kdybyste prohledávaly hodiny youtube a free videa, a to s nejistým výsledkem. Mam ráda, když se věci povedou “na první dobrou” a s tímto kurzem se zaručeně povedou.
Alexandra

Potřebujete se na něco zeptat?

Pošlete mi zprávu skrze kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů