PŘIHLÁŠENÍ DO ONLINE KURZŮ

Vstupem do některého z online kurzů se vám vytvoří účet.
Do všech kurzů se přihlašujete stejnou emailovou adresou a heslem!
Po přihlášení vidíte kurzy, do kterých máte přístup a můžete si mezi nimi libovolně překlikávat.

Vstupem do některého z online kurzů se vám vytvoří účet. Do všech kurzů se přihlašujete stejnou emailovou adresou a heslem! Po přihlášení vidíte kurzy, do kterých máte přístup a můžete si mezi nimi libovolně překlikávat.

ONLINE KURZY:

Online magazín plný šicí inspirace:

ŠICÍ KLUB

Stále roste a proto se "přestěhoval" na vlastní web siciklub.cz

Vstupem do Šicího klubu se vám vytvoří nové přihlašovací údaje. Pokud v objednávce zadáte stejný email a heslo si změníte na stejné s tím, co používáte v onlineskolasiti.cz, budete se i tady přihlašovat stejnými údaji a nemusíte si pamatovat nové.

Online kurz:

HRAVÉ ŠITÍ

Pokračování základního online kurzu Škola šití jsem umístila na vlastní web hravesiti.cz

Vstupem do online kurzu Hravé šití se vám vytvoří nové přihlašovací údaje. Pokud v objednávce zadáte stejný email a heslo si změníte na stejné s tím, co používáte v onlineskolasiti.cz, budete se i tady přihlašovat stejnými údaji a nemusíte si pamatovat nové.

Chci pro vás to NEJ a proto budou všechny online kurzy na webu kurzyonlineskolasiti.cz

Tvořit online kurzy je jako šít nějaký projekt, má to svůj vývoj a někdy na začátku nevím, jak přesně to bude vypadat, až to bude hotové.

Kurzy tvořím od roku 2017 a za tu dobu je jich už hezká nabídka. Po domluvě s IT odborníky jsem se rozhodla všechny online kurzy přestěhovat na nový web, který bude jen pro kurzy. Díky tomu, budete mít ve svém účtu všechny zakoupené online kurzy na jednom webu. Věřím, že to bude přehlednější a lépe fungovat. Šicí klub je tak velký, že ten se stěhovat nebude a zůstane i nadále na wlastním webu :).

Od ledna 2023 budu všechny účty na novém webu. O všem vás budu informovat emailem.

Často mi píšete, jak se přihlásíte do svého účtu?

Do svého účtu, se kdykoliv přihlásíte na webu onlineskolasiti.cz  / v liště klikněte na PŘIHLÁŠENÍ / do tabulky s online kurzem, do kterého máte přístup, vyplňte své přihlašovací údaje: email a heslo.

  1. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře čtvereček. Najeďte na něj myší. Rozbalí se vám online kurzy, do kterých máte na tomto webu přístup. Kliknutím na kurz se do něj přenesete.
  2. V můj profil si v posledních řádcích nastavíte vlastní heslo. Po nastavení klikněte na tlačítko uložit.

Máte problémy s přihlášením?

Napište mi, spolu to vyřešíme.
Renata@renatapekarova.cz