Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný kurz škola šití 🙂 Dala jste do projektu opravdu moc práce a hlavně lásky. Vaše škola je naprosto úžasná a myslím, že podle Vás se naučí šít úplně každý. Vše je pěkně vysvětleno, vše je srozumitelné a super jsou ukázky šití. Do šití jsem se pustila teprve nedávno, moc mě to baví, jen toho času je opravdu málo, mám doma tři děti, nejmladšímu je teprve 9 měsíců a tak mě pořád potřebuje. Pořád čekám, kdy budu moci utéct k šicímu stroji a šít :-), ale co Vám budu povídat, určitě to znáte. Ušila jsem podle Vás pár tašek, jsou skvělé 😀 a také kabelku s mašlí, nevěřila jsem, že to zvládnu, ale jak už jsem psala Vaše návody jsou super! Moc, moc, moc děkuji. Přeji hodně úspěchů v dalších projektech a hlavně zůstaňte pořád tak optimistická 🙂 Až ukončím školu šití, tak se chystám na šicí klub 🙂 Ještě jednou moc děkuji za Vaši práci.
Natalie
Jsi mi inspirací. Přestože stále žiji z tvého prvního on-line kurzu, ráda se dívám na tvoje novinky. Ušila jsem již několik tašek a kosmetických taštiček kamarádkám mých dcer a také spoustu polštářků. Prostírání považují mé dcery za luxusní sváteční prvek (povedlo se mi i malování jehlou) a nyní dělám radost majitelům lodí - jachet, kde jim šiji polštářky s názvem jejich lodi ve shodě s námořní abecedou. Děkuji ještě jednou za to, že svým on-line šitím jsi mě zase přivedla k šití a celý rok vlastně stále šiji.
Ivana
Dobry vecer, pomalu, ale jistě se vrhám do světa šití a to díky Vaším stránkám 😉 Nejprve jsem se podívala na veškerá videa Já si tě obléknu a s 5letou dcerou jsme udělaly svůj první obal. Není zdaleka dokonaly, ale je naš 💗. V příloze zasílám foto 😉
Jana s Anetkou
V každém případě jsem Ti chtěla strašně moc poděkovat za kur.z Je to opravdu prozatím ojedinělá možnost a musím říct, že bych rozdělila svůj život “před kurzem u Tebe” a “s kurzem u Tebe”. Ten pokrok byl během dvou týdnů neuvěřitelný. Manžel se mnou kurz prožívá a užívá, stále mu musím předvádět, co jsem ušila, a i on sám říká, že ten pokrok je opravdu úžasný. Hrozně jsem chtěla šít, ale byla jsem takový zoufalec. Pořád jsem tápala a i když jsem se sebevíc snažila, všechno bylo strašně nepěkně provedené. To, co jsi nás za 3 týdny naučila, to je úžasné. Šití mě díky Tobě strašně pohltilo, dívám se na další a další videa, kam příjdu, tak obracím látky - jak to mají ušité 😀 Dokonce už se mi stalo, že se dívám na youtube na nějaké video rádoby nějakého free kurzu a najednou si říkám: "no to by mi Renatka dala, kdybych nezažehlila, nevyjmula šev, takhle škaredě to začistila…” 🙂 Moc děkuji, že jsi.
Míša

Napište mi, spolu to vyřešíme.

Renata@renatapekarova.cz