Jana Kubičíková

\"Přílohy\"9:47 (před 8 hodinami)

 
 
\"\"
\"\"
komu: Renata
\"\"
 
 
 
 
 
Dobrý den Renatko,

 
nevím jestli ještě probíhá soutěž, kterou jsi vyhlásila v šicím klubu. Pokud ano, posílám ještě 2 šicí projekty. Šicí klub mám ráda a těším se  každý nový měsíc. Určitě bych všem švadlenkám doporučila tento klub, stále se učím nové a nové věci a hodlám si zakoupit další lekce. 
Nemám možnost se zapojit do víkendových akcí, takže toto je jediná možnost, jak se s Vámi všemi potkat. Děkuji, jsem za to ráda. Moc vás všechny zdravím a děkuji celému kolektivu \"šití Renata\" za velmi skvělou spolupráci.
 
Zdravím a přeji hezký den 

\"Šicí klub byl můj úplně první šicí produkt, který jsem si na webu onlineskolasiti.cz koupila. Moc jsem si nedůvěřovala a zakoupila tak předplatné na půl roku. Šici klub mě zcela ohromil, každý měsíc na švadlenky čeká nádherný projekt, doplněný videem, kde opravdu krok po kroku Renatka vše vysvětluje.


V šicím klubu jsem se naučila pracovat s látkou, patchworkovou trojkou, dobře řezat, rovné šití. Zjistila jsem, že existuje výplň, jako je ronofix nebo penefol, o kterých jsem před tím nikdy ani neslyšela.


Všem váhajícím švadlenkám ho vřele doporučuji ,šijete svým tempem, na každý projekt máte cely měsíc a když nestihnete, nevadí, můžete se kdykoliv vrátit.

Projekty jsou každý měsíc pečlivě sladěné s daným obdobím, na vánoce se například šili krásné adventní kalendáře a ubrusy a i přes počítač na mne dýchala vánoční atmosféra. Myslím, že taková bezva inspirace potěší každou švadlenku, ať už začínající nebo pokročilou, proto neváhejte, vstupte a vyzkoušejte.
Paní lektorka šiti je skvělá, úžasná a veselá. Díky ní mě šití začalo moc bavit.\"

Iva

Šicí klub mě totálně nadchnul! Podle tvých videí se šije nádherně. Je dobré se nejdříve na celé video podívat a pak se pustit do práce. Naučila jsem se šít dna po vystřižení čtverečků, našívat zipy a všívat i skryté zipy a také dbát na přesnost při patchworku. A ještě spoustu vychytávek. Šicí klub vřele doporučuji všem švadlenkám a doufám, že od září 2019 bude pokračovat. 
Simona
Online magazín bych doporučila všem švadlenkám. Každý měsíc se můžou těšit na nový báječný šicí projekt a spoustu zajímavých rad, inspirace a povídání o šití. 
 
Vendula

Šití v Online škole šití doporučuji, můj úúúplně první složitý projekt je toho důkazem.

Margita

\"Ten návod mi přišel vhod, měla jsem ty správné látky.\"

Ludmila (k online magazínu březen 2019)

Napište mi:

Renata@renatapekarova.cz