AKADEMIE ŠITÍ je otevřená do 24. 4. 2024 .  Chcete se naučit šít nebo už šijete, ale pořád to není ono? Hledáte způsob, jak se zlepšit? Vice TADY >>>

Naučím vás více než jen poctivé základy šití

Naučte se šít, inspirujte se a bavte se. Tvořím video návody a online kurzy s postupy šití pro začínající i pokročilé švadlenky.

Naučím vás více než jen poctivé základy šití

Naučte se šít, inspirujte se a bavte se. Tvořím video návody a online kurzy s postupy šití pro začínající i pokročilé švadlenky.

Šijte se mnou online

Ušijte si výrobky, o kterých jste vždy snila. Ukážu vám, jak šít jednoduše a přitom kvalitně.
Nemusíte nikam jezdit. Šijete z pohodlí domova a v čase, kdy se vám to hodí.

Ušijte si výrobky, o kterých jste vždy snila. Ukážu vám, jak šít jednoduše a přitom kvalitně. Nemusíte nikam jezdit. Šijete z pohodlí domova a v čase, kdy se vám to hodí.

Jak to funguje?

Vše je online - všechny návody a kurzy najdete na těchto webových stránkách.

Přihlaste se do online kurzu nebo se podívejte na video návod zdarma

Prostudujte si informace o šicím projektu a připravte si materiál na šití

Pusťte si video... a šijte

  • Přihlaste se do online kurzu šití nebo se podívejte na video návod zdarma
  • Prostudujte si informace o šicím projektu
  • Připravte si materiál na šití
  • Pusťte si video... a šijte

Videa si můžete pouštět pořád dokola.
Díky mým návodům získáte veškeré informace k ušití vybraného projektu. Budete přesně vědět jak na to a dost možná překvapíte sama sebe - ušijete si kousky, o kterých jste si myslela, že nemůžete zvládnout.

Videa si můžete pouštět pořád dokola. S mými návody získáte veškeré informace k ušití vybraného projektu. Budete přesně vědět jak na to a dost možná překvapíte sama sebe - ušijete si kousky, o kterých jste si myslela, že nemůžete zvládnout.

Co pro vás mám

Všechny šicí projetky jsem zpracovala tak, aby se vám šilo co nejlépe. Vidíte mi přímo pod ruce a hravě si tak poradíte i s pokročilým šitím.

Video návody zdarma

Pravidelně tvořím jednoduché video návody na šití projektů pro radost. Jsou určeny pro všechny švadlenky.

Online kurzy

Pro začátečnice i pokročilé. Tématicky zaměřené kurzy jsou "uzamčeny" v členských sekcích. Naučíte se šít jako profík věci, o kterých jste si možná myslela, že nikdy nezvládnete. Nebudete na to sama, povedu vás.

Šicí klub

Online magazín plný šicí inspirace. Žádná teorie. Ušijeme si 12 praktických projektů pro vás a vaše blízké. Pravidelným šitím se zlepšujete a zdokonalujete.

Co o mně říkají švadlenky?

Moc moc děkuji za tento kurz, opravdu z celého srdce ti za něj děkuji. Už několik let jsem chtěla šít a měla na půdě šicí stroj. Ale nikdy jsem nevěřila, že bych to zvládla. Bylo toho tolik co jsem nevěděla a musím přiznat, že pro mě byl i problém vůbec navléci nit na stroj. Tvůj kurz je úžasný, umíš krásně vysvětlovat, jsi vtipná a je z tebe cítit velká láska k šití a k tomu co děláš. Bez tebe bych si nikdy nic neušila.
Žaneta
Velkou výhodu vidím ve videonávodech, které mám stále k dispozici. Pokud si s něčím nevím rady, kdykoli se mohu znovu podívat. Paní učitelka je skvělá, vše dokonale vysvětlí a předvede a ještě je ochotná poradit. Nejen, že jsem se zdokonalila v šití, ale také jsem poznala spoustu báječných spolužaček. Bylo úžasné být součástí této skupiny, kde se všichni podporují a chválí. Veliké díky za všechno.
Iva
Podle tvých videí se šije nádherně. Je dobré se nejdříve na celé video podívat a pak se pustit do práce. Naučila jsem se šít dna po vystřižení čtverečků, našívat zipy a všívat i skryté zipy a také dbát na přesnost při patchworku. A ještě spoustu vychytávek. Šicí klub vřele doporučuji všem švadlenkám a doufám, že od září bude pokračovat.
Simona

Test sympatie: online kurz šití obalů zdarma

Hned si můžete vyzkoušet:

  • Jak se nám spolu bude šít.
  • Jak takový online kurz funguje.
  • Na co všechno můžete šít obaly.

Nic vás to nebude stát. Tento online kurz je zdarma.

Nový online kurz pro švadlenky samouky. "Ochutnávka" online kurzu Škola šití. Dozvíte se, jak se naučit šít a jak se v šití zdokonalit.

Přihlaste se ještě dnes a získejte přístup k 5 video návodům na šití. Kurz je vhodný pro švadlenky samouky.

Registruj se tady >>>

Šijte pro radost

Renata Pekařová

Zakladatelka Online Školy Šití

Naučím vás více než jen poctivé základy šití

Naučte se šít, inspirujte se a bavte se. Tvořím video návody a online kurzy s postupy šití pro začínající i pokročilé švadlenky.