Renata Pekařová

Lektorka šití.

Tvořím video návody a online kurzy s postupy šití, díky kterým se učíte "poctivé" základy šití, inspirujete se a bavíte.

Šijte se mnou online.

Nemusíte nikam jezdit.

  • Stačí se přihlásit na internetu
  • Prostudovat informace
  • Připravit si materiál
  • Pustit si video a šít.

V čase, který se vám hodí. Video si můžete pouštět pořád dokola. Získáte všechny informace potřebné k ušití vybraného projektu. Ukážu vám, jak šít jednoduša a přitom kvalitně.

Co pro vás mám.

Video návody zdarma.

Pravidelně tvořím jednoduché video návody na šití projektů pro radost. Jsou určeny pro všechny švadlenky.  

Šicí klub

Online magazín plný šicí inspirace. Žádná teorie 12 praktických projektů na šití pro vás a vaše blízké. Pravidelným šitím se zlapšujete a zdokonalujete.

Online kurzy

Jsou "uzamčeny" v členských sekcích. Tématicky zaměřené, podrobě propracované. Naučíte se šít jako profík, věci o kterých jste si možná myslela, že nikdy nezvládnete. Nebudete na to sama, povedu vás.

Moc moc děkuji za tento kurz, opravdu z celého srdce ti za něj děkuji. Už několik let jsem chtěla šít a měla na půdě šicí stroj. Ale nikdy jsem nevěřila, že bych to zvládla. Bylo toho tolik co jsem nevěděla a musím přiznat, že pro mě byl i problém vůbec navléci nit na stroj. Tvůj kurz je úžasný, umíš krásně vysvětlovat, jsi vtipná a je z tebe cítit velká láska k šití a k tomu co děláš. Bez tebe bych si nikdy nic neušila.

Žaneta M.

Velkou výhodu vidím ve videonávodech, které mám stále k dispozici. Pokud si s něčím nevím rady, kdykoli se mohu znovu podívat. Paní učitelka je skvělá, vše dokonale vysvětlí a předvede a ještě je ochotná poradit. Nejen, že jsem se zdokonalila v šití, ale také jsem poznala spoustu báječných spolužaček. Bylo úžasné být součástí této skupiny, kde se všichni podporují a chválí. Veliké díky za všechno

Iva

Podle tvých videí se šije nádherně. Je dobré se nejdříve na celé video podívat a pak se pustit do práce. Naučila jsem se šít dna po vystřižení čtverečků, našívat zipy a všívat i skryté zipy a také dbát na přesnost při patchworku. A ještě spoustu vychytávek. Šicí klub vřele doporučuji všem švadlenkám a doufám, že od září bude pokračovat.

Simona

Test sympatie.

Hned si můžete vyzkoušet:

  • Jak se nám spolu bude šít.
  • Jak funguje takový online kurz
  • Na co všechno můžete šít obaly.

Nic vás to nebude stát. Tento online kurz je zdarma.

Šijte pro radost.
RenataZakladatelka Online Školy šití