[VIDEO] Jak vyměnit zip u kalhot.

Ach ty opravy, většina z nás je nemá ráda, ale někdy stačí jen vědět, jak na ně a je to raz, dva hotovo.

Když se někdo, kdo mě nezná, dozví, že šiju, jeho první otázka bývá: „jééé to je super, já potřebuju opravit … “ něco, každý většinou potřebuje něco opravit.

Laik totiž většinou netuší, že šití a opravy jsou dvě hodně rozdílné věci. Zatím co šití nových projektů je kreativní činnost, kdy vzniká něco nového, jsou opravy (pro většinu z nás) otravná činnost, kterou odkládáme až na někdy …

Dnes vám ukážu, jak rychle vyměnit zip.

Není to úplně „profi“ způsob, ale je rychlý a funguje. Používám ho u věcí na donošení, kde jde o to, aby zip fungoval.

Třeba se tento způsob bude hodit i vám.

Pokud máte doma kalhoty, které potřebují vyměnit zip, můžete se do toho, hned teď, pustit se mnou.

 

VIDEO NÁVOD:

 

Může se hodit znát různé triky a vychytávky, díky kterým se vám bude šít lépe. Někdy se u šicího stroje „trápíme“ zbytečně. Technologických postupů šití je několik. Ráda je testuju a upravuju tak, aby byl postup šití co nejjednodušší a výsledek vypadal profesionálně, pokud chci, cestu k cíli zkrátím a na profesionálním zpracování netrvám, vyměním ho třeba za funkční, jako v tomto případě.

 

Líbí se vám šití a chcete se učit různé postupy šití?

Právě pro vás každý měsíc tvořím online magazín Šicí klub.

V každém čísle na vás čeká jeden projekt, který společně ušijeme. Postup šití jsem natočila a zpracovala jako video návod. K dispozici máte pracovní listy se seznamem dílů a materiálu, které jsem na šití použila. Výrobek pečlivě nafotím, abyste viděla detaily a neměla pochyby o tom, jak má vypadat.

Šijte se mnou a třeba překvapíte sama sebe, co všechno dokážete ušít. Mohou to být projekty na které byste si sama netroufla a nikdy nevěřila, že je zvládnete ušít.

VÍCE O ŠICÍM KLUBU >>>

MINI AKADEMIE ŠITÍ

Ochutnávku toho, co můžete očekávat od plné verze. Vyzkoušejte si ZDARMA tvoření aplikace. Ozdobte aplikací třeba obal na fotoalbum nebo oblíbenou knihu. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů