[VIDEO NÁVOD] Povlak na polštář Tatiana

Tento návod má příběh stejně, jako všechny ostatní. K tomu, abychom se pustili do šití potřebujeme nějakou motivaci… nějaký spouštěč, který nám dá pokyn se do šití pustit.

Jena moje milá švadlenka, která pravidelně jezdí na Víkendové kurzy šití do Nového Hrozenkova ze Slovenska, je zdravotní sestra v nemocnici na dětském oddělení. Taťána téměř celý víkend šije povlaky na polštáře, které potom nosí na své oddělení, aby se tam malým pacientům více líbilo. No není to krásné?

Protože ostatní švadlenky chtěly také pomoci a také proto, že si Taťána našla zajímavý způsob stříhání povlaků podle šablony ve skutečné velikosti, vytvořila jsem tento video návod, podle kterého se i vám budou povlaky parádně šít.

Povlak na polštář má na zadní straně jednoduchá, ale velmi oblíbené hotelové zapínání.

Rozměr povlaku 40 x 40 cm. Budete potřebovat výplň ve stejném rozměru 40 x 40 cm.

Na šití budete potřebovat:

NÁKRES ŠABLONY TADY >>>

 

Video návod:

Švadlenčin adventní kalendář

Odhalte tajemství 24 okýnek plných malých radostí pro švadlenky

Švadlenčin adventní kalendář, který probudí vaši kreativitu, posilní vaše šicí schopnosti a navíc vás každý den obdaruje malým překvapením. Přitom se nemusíte obávat, že přiberete. Dobrůtky jsou virtuální, ukryté v okénkách na internetu v podobě video návodů, fotografií a textů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů