Den 18

Vánoční ozdoba stromeček

Malý, hravý projekt který ozdobí vaše vánoce. Hodí se jako dekorace do domácnosti nebo malý dárek. Při šití spotřebujete zbytky látek z vaší šicí dílny.

Šití není náročné, věřím, že vás bude bavit.

Na šití budete potřebovat:

  • 15 x 30 cm látky na zadní stranu.
  • 15 x 30 cm filcu nebo termolínu.
  • Pruhy látek nejlépe nařezané na šířky od 3 do 5 cm.
  • Zdobítka, šňůrku.

Materiály ke stažení

Video návod

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Losování výherkyně šicího stroje Brother NV1100

Tento šicí stroj snů vyhrála členka ŠICÍHO KLUBU. Byla to zatím nejhodnotnější cena, kterou jsem pro vás vymyslela. Losování jsem velmi prožívala, jako bych ten stroj měla vyhrát já sama.

Přemýšlíte o členství v Šicím klubu?

To je skvělý nápad! V Šicím klubu se nejen naučíte novým šicím technikám, ale také se setkáte s podobně smýšlejícími švadlenkami, které sdílejí stejnou vášeň.

Každý měsíc se společně zaměřujeme na novou výzvu a výsledkem je nádherné dílo, které vznikne pod vašimi rukama. Je to nejen velmi inspirující a motivující, ale také vám to přináší pocit spokojenosti a hrdosti na vlastní výtvor.

A to není vše! Pro naše členky připravujeme speciální soutěže, akce a slevy. Můžete se těšit na různé výhody, které vám zpříjemní váš šicí zážitek. Už teď máme v hlavě spoustu skvělých nápadů na nový rok a nemůžeme se dočkat, až si je s vámi užijeme.

Tak co na to říkáte? Pokud jste ještě nekoupili členství, měli byste to zvážit. Cena od září postupně stoupá a bude se zvyšovat i v novém roce. A to už od ledna 2024. Ale nebojte se, jakmile si členství zakoupíte, cena za něj se pro vás již nikdy nezmění.

Pokud se rozhodnete, že už členem být nechcete, jednoduše mi napište a členství vám bez problémů odhlásím. Je to tak jednoduché. Mimochodem, členství v Šicím klubu je skvělý dárek! Nechte si ho nadělit na vánoce nebo pokud máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, koho by mohlo šití zajímat, můžete jim udělat radost a zakoupit pro ně členství jako vánoční dárek. Věřte, že si ho užijí stejně jako vy!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video