3. Předloha aplikace a kde ji vzít?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Abychom mohli tvořit aplikace, potřebujeme předlohu. Předloha je obrázek, podle kterého si připravíme díly na šití z látky. Jako předloha aplikace se hodí jednoduchý obrázek bez "pidi" detailů. 

Jen že kde ji vzít?

Mám pro vás pár osvědčených tipů:

  • Nakreslete si ji. Umíte kreslit? Hurá máte vyhráno! Pro vás není nic snadnějšího, než si předlohu aplikace nakreslit.
  • Inspirujte se obrázkem na látce. Líbí se vám motiv na látce? Můžete jej použít, jako předlohu aplikace pro vlastní potřebu. Někdy je potřeba upravit velikost a detaily. 
  • Omalovánky. Jedoduché obrázky z dětských omalovánek jsou parádní předlohy pro tvorbu aplikací. Můžete použít tištěné, kupované omalovánky nebo hledat na internetu.
  • Googlete. Na internetu najdete velké množství obrázků, které se hodí, jak předloha aplikace.
  • Pinterest.com Oblíbený web s inspirací na kterém najdete také šablony a podkaldy na aplikace. Nevýhodou je, čas strávený probíráním velkého množství obsahu a hledáním toho správného motivu.
  • Dětské obrázky. Aplikace vytvořená podle dětské kresby má velkou emocionální hodnotu. Jako podklad aplikace se hodí obrázek dětví ve školce a 1 stupni. Jsou to ti roztomilí "hlavonožci". Kresba, která je už vyspělá, plná detailů vhodná není.

Pozor, některé obrázky jsou chráněny autorským právem a nemůžete je používat na aplikaci výrobku, který prodáváte. Například obrázek krtečka a dalších pohádkových postav.

V online kurzu Šití aplikace jsem pro vás připravila sadu autorských předloh na tvoření aplikací. Můžete si na nich zkoušet šití aplikací. Používat je dle své potřeby. Vzdávám se autorských práv. Aplikace našíváme na podklad - bločky látek, které potom můžete zašít kamkoliv se vám líbí. Do polštářku nebo do deky.

Cena online kurzu: 1030 Kč / 42 EUR

Cena online kurzu s 30% slevou: 790 Kč / 32 EUR

Do 26.6.2022 s online kurzem Hravé šití polštářků se slevou 30% a DÁRKEM eBookem Hravé šití polštářků v hodnotě 590,- KČ, který už není v prodeji.

Online kurz: Šití aplikace

Naučte se šicí techniku, díky které si ozdobíte jakýkoliv šitý projekt. Kabelku, obal, polštář, deku. Získáte svobodu v tvoření, nebudete závislé na motivech, které kopuíte. Jednoduše si vytvoříte vlastní ve vlastním rozměru. Díky aplikaci bude každý váš ušitý projekt originál.

Kurz je vhodný pro všechny švadlenky, začátečnice i pokročilé.

Přístup do kurzu máte ihned a zůstává vám napořád.

Nabídka platí do 26.6.2022

Cena online kurzu: 2 550,- Kč / 102 EUR

Cena online kurzu s 30% slevou: 1785 Kč / 71 EUR

Online kurz: Hravé šití polštářků

Pronikněte do tajů šití polštářků. Naučte se šít polštářky, na které budete pyšná. Přitom vás to bude bavit a naučíte se další šicí techniky.

  • 10 podrobných návodů na šití polštářků.
  • Jak ušít a ozdobit přední díl polštářků.
  • Jak ušít zadní díl polštářku, varianty zapínání.
  • BONUS: Polštáře jinak. 4 návody na polštáře, které nemají čtvercový tvar. Vyzkoušejte si šití polštářků jinak.

Přístup do kurzu máte ihned a zůstává vám napořád.

Nabídka platí do 26.6.2022